אחסון תכולת דירה

שירותי אחסון תכולת דירה  בתאים קטנים – יש חיה כזו!
 

אחסון תכולת דירה בעולם של האנגרים, מחסני ענק ושטחי אחסון גדולים, קשה למצוא שירותי אחסון תכולת דירה בתאים קטנים המתאימים לאחסון חפצים בודדים. "אחסון בשרון" מעמיד לרשותכם תאי אחסון קטנים, פרטיים ומאובטחים, המתאימים לכל צורך והעיקר שלא תשלמו יותר ממה שצריך. אם חיפשתם בעבר שירותי אחסון לתכולת הדירה , ודאי נתקלתם במחסנים המציעים שטחים גדולים בלבד, או לחילופין מחסן המציע תאים קטנים משותפים – לרכוש שלכם לצד רכוש של אחרים. הסיבה לכך היא פשוטה ונובעת מהרצון של המחסנאים למקסם את הרווח על כל יחידת אחסון. מה גם שהדרישה לשטחי אחסון גדולה יותר ועל כן קל יותר למצוא אותה בפריסה ארצית. יחד עם זאת, בשנים האחרונות היו מי שהבינו את הצורך ההולך וגובר של אנשים ועסקים לעשות שימוש בשירותי אחסון בתאים קטנים. כך שכיום בהחלט ניתן למצוא יותר ויותר מחסנים המציעים תאים לאחסון בהיקף קטן, אם כי רמת השירות ואיכות התאים משתנה מאוד מאתר לאתר.
 

שירותי אחסון תכולת דירה  בתאים קטנים – למה זה כדאי?

חישוב התשלום על שירותי אחסון נעשה לפי נפח, ביחידות קוב. פשוט מחשבים את נפח התכולה המיועד לאחסון ומבקשים מהמחסנאי הצעת מחיר למחסן הקרוב ביותר לגודל הנדרש. במקומות בהם לא ניתן לקבל שירותי אחסון בתאים קטנים, הלקוח עלול לקבל תא אחסון שאינו מתאים למידותיו ולמצוא את עצמו משלם כסף רב עבור שטח לא מנוצל.
 

תכולה לאחסון בתאים קטנים – למי זה מתאים?

אחסון תכולה לחפצים בודדים – מצאתם את עצמכם במעבר בין דירות? משפצים את הבית וזקוקים לפתרונות אחסון זמניים? שירותי אחסון בתאים קטנים בהחלט יכול להיות רלוונטי עבורכם.הבית עולה על גדותיו – צפוף לכם בבית? האופציה של תוספת חדר או מעבר לבית גדול יותר אינה רלוונטית? חישבו על שירותי אחסון בתאים קטנים. מחסן חיצוני יכול לשמש אתכם כחדר לכל דבר – תוספת חיצונית שאינה מעמיסה על הבית ואינה סותמת את החדרים. יש לציין כי שירותי אחסון חיצוניים לרוב עולה פחות מהרחבה של בית קיים או של קנייה / השכרה / בנייה של בית גדול יותר. אחסון מלאי וסחורה – עסקים קטנים רבים העוסקים עם רכש ומלאי מתקשים למצוא פתרונות ראויים לאחסון סחורה בהיקף קטן. חלק מוצאים פתרונות בבית, חלק מאחסנים בחצר וחלק משלמים על מחסן הגדול עליהם בכמה מידות, רק כי אין אלטרנטיבה אחרת. ובכן, היום כבר יש. שירותי אחסון בתאים קטנים הוא פתרון נהדר לעסקים קטנים המבקשים לצמוח עקב בצד אגודל ולשלם על אחסון, אך ורק מה שהעסק שלהם יכול להרשות לעצמו.
 

אחסון בשרון – הפתרון הנכון

אחסון בשרון מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות אחסון  תכולת הדירה – לפרטיים ולעסקים. לצד תאים קטנים, הנעים בין 10 ל-40 מ"ר, ניתן ליהנות משטחי אחסון גדולים ורחבים לכל צורך ולכל דרישה. אנו מקפידים על ניקיון התאים, על רמת אבטחה נאותה ועל נאמנות גבוהה לכל לקוח ולקוח. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין.