מחסן להשכרה

כמה יעלה לכם מחסן להשכרה? איך מחשבים את נפח הציוד שתרצו לאחסן? ובאלו מקרים מחסן חוסך לכם כסף? הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת בטרם תחפשו מחסן להשכרה.
 

איך שלא תסתכלו על זה, כל אחד מאיתנו, בשלב זה או אחר בחיים, זקוק לתוספת מקום. המשפחה גדלה ועימה כמות הרכוש, הציוד והזכרונות שאנו צוברים. כל אלה דורשים פתרונות אחסון. יש המוצאים אותם בפינות נסתרות בבית, יש המחליטים לבנות מחסן ארעי בחצר ויש מי שבוחר פשוט לעבור לבית גדול יותר. האלטרנטיבה השפויה והמשתלמת ביותר לדעתנו היא מחסן להשכרה. כמה זה עולה לכם? כמה זה חוסך לכם? הנה כמה עובדות מעניינות לשירותכם.
 

איך מחשבים עלות מחסן להשכרה?

מחסן להשכרה מחשבים לפי מידות קוב (מטר אורך, מטר רוחב ומטר עומק). כאשר המחיר הסופי יהיה מורכב מהסכום הכולל של נפח הציוד כפול המחיר לקוב ומשך זמן האחסון. יחד עם זאת, המחיר שתשלמו בפועל יהיה על כל גודל התא שתשכירו ולא רק על השטח שהציוד שלכם תופס. כך שעליכם לחשב באופן מדויק את הפריטים שברצונכם לאחסן ובכדי שלא תשלמו לחינם על שטח לא מנוצל, מומלץ מאוד להקפיד על שני דברים: לחשב באופן מדויק את נפח התכולה (בהמשך נסביר איך עושים זאת) לבחור במחסן להשכרה המתאים בדיוק לגודל שלכם. מתחמים רבים יעמידו לרשותכם תאים גדולים בלבד, או לחילופין, פינה חשופה בתוך האנגר ענק ולצד חפצים של מאחסנים אחרים. ב"אחסון בשרון" תוכלו ליהנות ממבחר גדול של תאים בכל מני גדלים. מ-10 קוב ועד 40 ויותר. מתאים לאחסון רהיטים וארגזים בודדים ועד אחסון דירה שלמה.
 

האם המחיר לקוב אחיד בכל הארץ?

לא ולא. מחירי האחסון עשויים להשתנות בהתאם לעונה ולביקוש, ולעיתים בשל קירבה לערים גדולות ולמוקדים מרכזיים. כך או כך – מחירי מחסן להשכרה יהיו לרוב פונקציה של איכות התאים, רמת האבטחה ואיכות השירות במתחם. בהקשר של העלות החודשית עבור מחסן להשכרה, שימו לב שברוב המקומות יבקשו מכם לשלם עבור חודש מלא, גם אם ניצלתם חלק מאוד קטן ממנו. מומלץ למצוא מחסן להשכרה המאפשר שיטה גמישה יותר בהקשר הזה.
 

מה הדרך הטובה ביותר לחשב נפח תכולה?

רבים המבקשים מחסן להשכרה מחשבים בעצמם את נפח התכולה ומזמינים מחסן בהתאם. מדובר בטעות נפוצה שכן חישוב נפח תכולה לאחסון במחסן נעשה במדויק יותר על ידי מומחים – אנשי הובלה ומחסנאים. הסיבה לכך היא שחישוב נפח התכולה אינו כולל רק את מספר הפריטים שיש לאחסן, אלא גם את אופן הסידור שלהם. מאחסנים מקצועיים ידעו להעריך נכון את שטח האחסון המדוייק, בהתחשב בשיטות אחסון טובות ונכונות – אחסון לגובה, סידור חפצים אחד בתוך השני ועוד בהחלט יכולים לעשות את ההבדל. מעבר לחישוב העלות לפי קו"ב, גם זו סיבה לכך שמחירי האחסון משתנים ממחסן למחסן.
 

איך בדיוק מחסן להשכרה חוסך לי עלויות?

שש מחסן להשכרה הוא פתרון נהדר לתקופות של שיפוץ, מעבר דירה או נסיעה לחו"ל. גם במקרה של צפיפות בבית, מחסן להשכרה בהחלט יכול לבוא בחשבון. עם מחירי הנדל"ן המאמירים, החלטה לקנות דירה קטנה יותר (לדוגמה: 3 חדרים במקום 4) ולאחסן חלק מהציוד במחסן חיצוני – בהחלט יכולה לחסוך בעלות הדירה ובתשלומי הארנונה החודשיים. טסים לתקופה ממושכת לחו"ל? אחסנו את החפצים שלכם במחסן להשכרה ובמקביל – השכירו את הדירה שלכם וקבלו עליה כסף. להשכיר את הדירה במחיר שיוסיף לכם סכום נאה בסוף כל חודש. מחסן להשכרה הוא פתרון נהדר גם עבור עסקים המעוניינים לאחסן מלאי וסחורה מבלי לשאת בעלויות של קניית מחסן ועלויות התפעול השוטפות שלו.   רוצים לדעת עוד? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.